Архієрейське богослужіння в день Воздвиження Хреста Господнього

«Хрест Господній в усьому Всесвіті. Він закладений у сутність людини, в її природу, він є основою її життя, як хребет, на якому тримається її тіло. Хрест є тією силою, яка освячує саме буття всього живого. Він є свідченням Божої любові, знаменом нашої перемоги», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

27 вересня 2020 року, 16-ої Неділі після П’ятидесятниці, Воздвиження чесного і животворчого Хреста Господнього, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі м. Полтави. Спільно з Його високопреосвященством служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний парафій Полтавської області.

«Кожен, хто підняв у своєму серці Хрест Господній, повинен в усякий час і мить свого життя йти шляхом спасіння, мати його за єдиний маяк, що вказує вірний напрямок. Йдучи на його світло, ми ніколи не зіб’ємося у бурхливому морі життя і наш корабель не розіб’ється об скелі гріха», – сказав у своїй проповіді архієпископ Афанасій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here