Архієрейське богослужіння в день пам’яті святителя Миколая чудотворця

«Душа нашого народу наповнена великою любов’ю до святителя і чудотворця Миколая. Він сприймається нами як український святий, адже пройшов з нашим народом впродовж багатовікової кривавої історії. І вже в новітній час, коли наш народ відстоює в кривавій борні з російським агресором своє право на вільне життя, наша молитва до нього має особливу духовну силу»,  АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

22 травня 2020 року. В день перенесення мощів святителя Миколая з мир Лікійських у Бар, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель храму.

«Саме з молитвою до Миколая чудотворця захисники української землі успішно протистоять лютому ворогу, що прийшов нас поневолити. І саме сьогодні, в такий тяжкий період історії, наш народ потребує духовної присутності святителя Миколая, щоб зберігалася віра в Божу істину і Батьківщину. Віримо, що святитель Миколай, стоячи в молитві перед Господом за нас усіх, просить про єднання усіх українців у єдиній родині, покликаній захищати свою державу Україну від будь-якого ворога»,  зокрема сказав архієпископ Афанасій у своїй проповіді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here