Архієрейське богослужіння 6-ої Неділі після Пасхи

«Господь говорить, що прийшов у світ, щоб виконати діла Його Отця, Який послав Його, а потім виголошує дивовижні за своєю силою слова, які свідчать про те, що Він є дійсно Явище Божественне: «Допоки Я в світі, Я світло для світу» (Ін., 9:5). Тобто, доки ще знаходиться у видимому образі на землі»,  АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

24 травня 2020 року, 6-ої неділі після Пасхи, про сліпого, рівноапостольних Кирила і Мефодія, вчителів слов’янських, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель храму.

«Настане час, коли Він відійде від світу, коли чуда стануть уже не такими очевидними, хоча Христос завжди буде світлом для світу. Тільки тепер уже треба буде більше віри, адже всі ми народжені духовно сліпими, але звершилося чудо Боже над нами. Господь, не очікуючи нашого першого кроку назустріч Йому, через всілякі скорботи й біди приводить нас до віри, приводить до храму Божого. Але кого ж вибирає Господь? На це запитання відповідає апостол Павло: «Вже не я живу, а живе в мені Христос». Ось кого вибирає Христос для зцілення від духовної сліпоти – тих, хто відкриває своє серце Господу і стає Його оселею, зникає стара людина і твориться нова»,  сказав у своєму слові архієпископ Афанасій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here