Архієрейське богослужіння у свято Входу Господнього в Єрусалим

«Сьогодні ми славимо Господа, Який входить в Єрусалим наших сердець і виголошуємо Йому «Осанна», встеляючи шлях Його переможної ходи почуттям непереможної любові і вірності», – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

12 квітня 2020 року, в день свята Входу Господнього до Єрусалима, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію в домовому храмі Святителя Афанасія, Лубенського чудотворця, патріарха Царгородського в м. Полтаві. Спільно з владикою Афанасієм служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління.

«Господь входив у Єрусалим і народ зустрічав Його з царськими почестями, але входив не як цар земний і не для того, щоб прийняти владу земну, а щоб принести Себе в жертву за спасіння людей,  сказав у проповіді архієрей. – Але народ так і не зрозумів Його слів, тому що не міг умістити у своїй свідомості цю тайну. І в той же час відчуття підказувало людям, які зібралися, що Він посланець Божий і що з Ним перебуває Божа благодать, яка поширюється на їх усіх».   

За літургією молилися за припинення пошесті згубної (епідемії).

Після літургії архієпископ Афанасій освятив вербове віття, принесене вірянами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here