Архієрейське Богослужіння Ранішеосвячених дарів

«Літургія ранішеосвячених дарів це служба покаяння, надзвичайно повчальна і трепетна, яка дає нам глибоке розуміння осмислено пройти шлях святої Чотиридесятниці й гідно зустріти воскреслого Христа, Господа і Бога нашого», – архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

11 березня 2020 року високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив Божественну літургію Ранішеосвячених дарів у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з правлячим архієреєм Харківсько-Полтавської єпархії служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, обласний благочинний.

У своїй проповіді владика Афанасій наголосив на тому, що час Великого посту спонукає нас до глибшої молитви, яка б уводила наші почуття в саме серце, а тому нам треба почути особливий поклик, який вимагає більших зусиль на шляху повернення до першоджерел віри, до Бога.

«Великий піст – це час усвідомлення власних гріхів і покаяння. Це шлях важкий і виснажливий, і  тому Господь, щоб зміцнити наші духовні сили, приходить до нас у Святих Тайнах. Євхаристія єднає нас із любов’ю Божою, тією жертовною любов’ю, яку Христос приніс у подвигу розп’яття заради нашого спасіння», – сказав, зокрема, владика Афанасій у повчальному слові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here