Архієпископ Афанасій звершив панахиду біля стели полеглих захисників України

30 серпня 2021 року Архієпископ Афанасій, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією, спільно із духовенством Харківсько-Полтавської та Полтавської єпархій Православної Церкви України, взяв участь у вшануванні тих, хто віддав своє життя за свободу й цілісність української Держави в час революції гідності на Майдані і в російсько-українській війні, захищаючи Батьківщину від ворожої навали. Пам’ять героїв вшанували літією за Царство Небесне героїв біля Меморіалу Героям Майдану та стели полеглим захисникам України, що навпроти Полтавської облдержадміністрації.

Діти з хору «Янголи з небес» м. Полтави (Івонченці), під керівництвом Олександри Горай, виконали пісню про Героїв Небесної Сотні та долучилися до молитви, яку звершив архієпископ Афанасій із духовенством.

«Ворожа орда посунула на нашу землю, щоб знову зробити нас своїми рабами, позбавити нас своєї волі і свободи, яку ми виборювали впродовж не одного століття. І наші захисники своїми грудьми закрили нас від куль ворога. Вони полягли на полях битви, вони пролили за нас жертовну кров і віддали своє життя, щоб ми жили у вільній і незалежній Україні», – наголосив Владика Афанасій у своєму слові до присутніх на заході.

Присутні запалили лампадки біля стели та пом’янули полеглих хвилиною мовчання і покладанням квітів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here