Архієпископ Афанасій звершив Літургію другої неділі Великого Посту

«Коли людина постує, то в покаянні не тільки очищає душу від гріхів, а й терпінням тіла допомагає душі відроджуватися до нового життя. Христос сказав: «Встань і ходи!» Тобто – воскресни, пробудися! І ось період Великого посту і є часом для покаяння і пробудження у вірі, яка єднає людину з Богом», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський.

 24 березня 2019 року, другої Неділі Великого посту, свт. Григорія Палами, Собору прпп. Отців Київо-Печерських, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, звершив Божественну літургію свт. Василія Великого у Свято-Вознесенському храмі. Спільно з правлячим архієреєм служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії (єпархіального управління).

На запричасному стиху архієпископ Афанасій виголосив проповідь про значення посту в житті віруючої людини, зазначивши, що: «В час посту страждає тіло, але радіє душа і в цій радості серце наповнюється світлом Божественної благодаті, яке наповнює всю людину і лагідними променями обігріває схололі серця маловірних, пробуджуючи в них потяг до преображення свого життя через подолання духовного змертвіння. Тоді все відродиться, з’єднається в одне ціле і людина стане цілісною, такою, якою її і створив Отець Небесний».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here