11 березня 2019 року, у понеділок першої седмиці Великого посту, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, у Свято-Вознесенському храмі звершив Велике повечір’я з читанням першої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. Спільно з архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії, та протоієрей Олександр Горай.

12 березня 2019 року, у вівторок першої седмиці Великого посту, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, у Свято-Вознесенському храмі звершив Велике повечір’я з читанням другої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. Спільно з архієреєм служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії.

13 березня 2019 року, у середу першої седмиці Великого посту, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, у Свято-Вознесенському храмі звершив Велике повечір’я з читанням третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. Спільно з архієреєм служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії.

14 березня 2019 року, у четвер першої седмиці Великого посту, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, у Свято-Вознесенському храмі звершив Велике повечір’я з читанням четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського. Спільно з архієреєм служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here