Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння Торжества Православ’я

 «Серед всіх інших тоді ж прийшов до Ісуса Нафанаїл, якому знайомець його Филип сказав: «Ми знайшли Того, про Кого писав Мойсей у Законі і пророки говорили, Ісуса, Сина Йосифа з Назарету», – АФАНАСІЙ, Архієпископ Харківський і Полтавський.

5 березня 2023 року, Неділі торжества православ’я,  Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, у храмі святого Архістратига Михаїла в Полтаві, звершив Божественну літургію за чином святителя Василія Великого. Спільно з архієреєм служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, благочинний Полтавського району.

«Позаяк у Назареті жили переважно прості люди – рибалки та ремісники, яких зневажали мешканці більш багатих країв, то й Нафанаїл засумнівався і запитав у Филипа: «Чи ж може що бути добре з Назарету?» Филип відповів йому: «Піди і подивись!». Ось воно: «ПІДИ І ПОДИВИСЬ!», слова, що їх наша свята Церква говорить кожному, хто сумнівається. Пішов і Нафанаїл, щоб пересвідчитися у правдивості сказаного приятелем», – сказав у проповіді Архієпископ Афанасій.

За Богослужінням лунали особливі прохання за воїнів, які захищають Батьківщину.

Під час літургії архіпастир виголосив молитву до Господа за звільнення України від нашестя рашистів.

Після Богослужіння Архієпископ Афанасій із духовенством відслужив молебень свята Торжества православ’я.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here