Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння пам’яті Усічення Голови Іоанна Предтечі

«Хто ж повинен взяти приклад із життя Іоанна Предтечі? Перш за все духовні особи: бути такими ж стійкими і принциповими у відстоюванні Істини, яким був Предтеча Господній. Святі отці нас вчать, що коли Церква відчинить браму своєї огорожі світові, то вона перестане бути небесною», – Архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

11 вересня 2023 року (29 серпня за старим стилем), коли свята Православна Церква вшановує пам’ять Усічення голови Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Архієпископ Афанасій очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі в м. Полтаві. Спільно з Владикою Афанасієм служили секретар єпархіального управління архімандрит Антоній (Бондарець), та настоятель парафії протоієрей Олександр Горай.

За Богослужінням молилися за українських воїнів, захисників рідної землі, а також виголошувалися прохання про перемогу наших збройних сил над російським агресором. Після Потрійної єктенії Владика Афанасій виголосив молитву «В час нашестя ворогів».

Завершилося святкове богослужіння уставним многоліттям «Боже великий, єдиний, нам Україну храни!»

Після Богослужіння Владика Афанасій привітав вірянку Тетяну Григорьєву з днем народження та благословив іконою вмч. Пантелеймона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here