Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння Неділі про митаря і фарисея

«Сьогоднішнім богослужінням ми з вами входимо в другий тиждень підготовки до Великого посту. І наше, православних християн, завдання нині полягає в тому, щоб гідно підготуватися до великої зустрічі з воскреслим Господом нашим Ісусом Христом», – Архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

5 лютого 2023 року Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з архієреєм служив архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії і благочинний Полтавського району.

«Нам, звичайно, треба дожити до тієї благословенної миті, коли ми всі з вами опівночі, обійшовши довкола цього молитовного дому, що служить нам за церкву Божу, з благоговінням увійдемо в неї і… станемо перед Спасителем лицем до лиця, – сказав у повчальному слові архіпастир. – Але нам в оці підготовчі дні треба ще пройти, пережити, перестраждати і велич служіння Христа Бога нашого народу, і велич Його страждань з вини цього ж таки народу, і велич жертовного подвигу Сина Божого на хресті розп’яття».

За Богослужінням лунали особливі прохання за воїнів, які захищають Батьківщину.

Під час літургії архіпастир виголосив молитву до Господа за звільнення України від нашестя рашистів.

Архієпископ Афанасій привітав регента хору Олександру Горай із днем народження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here