Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння 8-ої Неділі після П’ятидесятниці

«Користуючись дарами Божими, завжди треба дякувати Богові за Його щедрість, але також бути щедрими і до людей. Тоді, у відповідь на проявлені нами в любові добрі справи, і наші душі наповнює благодать Божа. Так само й земля, відгукуючись на нашу любов до неї, віддячує нам щедрими врожаями – плодами нашої праці», – АФАНАСІЙ, Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

15 серпня 2021 року Високопреосвященний Архієпископ Афанасій, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією, очолив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтава. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, протоієрей Олександр Горай – благочинний Полтавського району, та ієрей Юрій Потикун – благочинний Чугуївського району Харківщини.

«Євангелія, яку ви щойно слухали, вчить нас, що істинною нашою поживою є хліб вічного життя – Господь Ісус Христос. Тому ми повинні дбати не тільки про тілесне, тобто тлінне, а, перш за все, про поживу, яка дає вічне життя, – причастя Тіла й Крові Христових, слухання слова Божого, яке є духовною поживою, що насичує душу благодаттю, – сказав архієпископ Афанасій у повчальному слові до парафіян. – Нинішня Євангелія вчить нас і тому, що істинний хліб наш, хліб вічного життя, є Господь Ісус Христос, і що ми повинні дбати не тільки про тлінне, а й про нетлінне, про поживу, яка дає безсмертя, про причастя Пречистого Тіла й Крові Христової, про слухання і читання слова Божого, яке є духовною поживою, про молитву, яка насичує душу благодаттю».

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

Під час богослужіння архієпископ Афанасій звершив дияконську хіротонію іподиякона Олександра Тельнова. Після літургії архіпастир привітав о. Олександра з першою ступінню священства та побажав йому гідно нести послух служіння Богу, Церкві й народу Божому, а також благословив його іконою Юрія переможця та богослужбовою проскурою.  

Владика Афанасій привітав з днем народження також вірянина Олександра Калашника, дитя Боже Марійку Горай, благословивши іконами й проскурами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here