Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння 35-ої Неділі після П’ятидесятниці

«Головна наша мета на землі – спасіння наших душ для життя вічного», – Архієпископ АФАНАСІЙ ( Шкурупій).

4 лютого 2024 року, 35-ої Неділі після П’ятидесятниці, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію. Спільно з архієреєм служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та диякон Олександр Нещерет.

«Але де саме – в Царстві Божого світла раю, чи в царстві темряви диявольського страху, визначатиметься тим, якою буде наша душа – світлою чи темною, сказав під час проповіді Владика Афанасій. – І найперше, ми повинні славити Оця Небесного за безцінний дар – спасіння в життя вічне. Але для того, щоб спасти душу, нам слід постійно про неї дбати, очищати від гріхів покаянням, яке приносимо в храмі Божому сповіддю, і причастям Тіла й Крові Христових, без чого всі інші зусилля марні. Бо сказав Христос: «Хто споживає Тіло Моє і п’є Кров Мою, той у Мені перебуває».

За Богослужінням молилися за українських воїнів, захисників рідної землі, а також виголошувалися прохання про перемогу наших збройних сил над російським агресором. Після Потрійної єктенії Владика Афанасій виголосив молитву «В час нашестя ворогів».