Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння 33-ої Неділі після П’ятидесятниці

«Із зішестям Святого Духа на апостолів Христових, нам дана особлива благодать, яку ми називаємо спасінням і яка дає нам повноту життя в Господі, без котрої неможливо хоч щось досягти в цьому житті. Тільки сила Божої благодаті відкриває нам двері у справжнє життя», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський.

24 січня 2021 року, 33-ої Неділі після Богоявлення, прп. Феодосія Великого, спільних житій начальника, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святкову Божественну літургію в кафедральному Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний Полтавської області.

«Як же отримати Божу благодать? Невже одним тільки бажанням і гордовитим: «Бог і так у моїй душі»? На це питання відповідає апостол Павло: «Благодаттю ви спасенні через віру, і це не від вас, а Божий дар: не від діл, щоб ніхто не хвалився» (Еф., 2:8-9). А віра – це та сила, яка притягує до нас благодать Святого Духа, яка й спасає нас», – сказав, зокрема, архієпископ Афанасій.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here