Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння 31-ої Неділі після П’ятидесятниці, перед Богоявленням

«Сьогодні ми перебуваємо між двома святами і слухаємо початок Євангелії від Марка, де йдеться про Івана Хрестителя, і закінчення другого послання до Тимофія, написане апостолом Павлом незадовго до його мученицької смерті. Обидва ці витяги говорять нам про віру в Бога, як про шлях спасіння. Віра – це шлях, яким ми йдемо до Бога, і шлях, яким Господь приходить до нас», – Архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

15 січня 2023 року Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з архієреєм служив архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління.

«Початком християнського життя, початком, який ми повинні здійснювати щодня, є покаяння. Слова Іоанна Предтечі: «Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне» (Мт., 3:2) звернені до кожного з нас. Але це не означає, що воно наблизилося до нас у смислі часу. Воно завжди поряд із нами, воно завжди готове прийти до нас, – сказав у проповіді владика Афанасій. – Ось тільки чи готові ми прийти в Царство Боже, прийняти його в себе. Адже за межами Божого Царства залишаться не ті, кого Господь засудить за їхні помилки, але ті, хто не захотів або не знайшов у собі сили пройти цей шлях до кінця – до воріт Царства Божого, хто зупинився на півдорозі».

За Богослужінням лунали особливі прохання за воїнів, які захищають Батьківщину.

Під час літургії архіпастир виголосив молитву до Господа за звільнення України від нашестя рашистів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here