Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння 3-ої Неділі після П’ятидесятниці

«Служіння двом панам, каже Спаситель, неминуче призводить до такого стану, коли ми починаємо одного пана ненавидіти, а іншого любити: на догоджання одному докладаємо всіх зусиль, а до іншого ставимося з великою недбалістю. Так стається і з нами, віруючими, коли ми починаємо відходити від євангельської науки й починаємо любити «іншого пана» мамону божка земного багатства. Таким чином ми зневажаємо Господа і Церкву», – АФАНАСІЙ, Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

3 липня 2022 року, третьої Неділі після П’ятидесятниці, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, звершив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. Спільно з Владикою служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель храму, благочинний Полтавського району.

«Ідол мамони, насправді це смерть душі, каже нам сьогодні Господь. Цілковито віддавшись турботі неухильного збагачення і занедбавши духовну складову, ми перетворюємо своє життя на безглузде перебування тут, на землі. А Христос на м заповів: «Будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний» Тобто, виконуйте головне завдання свого життя – вдосконалення душі, підготовку її до життя у вічності, – зазначив у проповіді архієпископ Афанасій. – Якщо багатотурботливість проникне в Церкву Христову, говорить нам сьогодні Христос, то настане кінець світу. І він уже настає, тому що все більше й більше людей відступаються від Бога і віри. Коли ж світське переможе в Церкві, тоді світло, яке вона повинна передавати народу Божому, стане темрявою».

Після Богослужіння Архієпископ Афанасій освятив автомобіль, придбаний волонтерським центром Харківсько-Полтавської єпархії для захисників рідної землі, та благословив їх на ратний подвиг заради Батьківщини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here