Архієпископ Афанасій взяв участь в інтронізації Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України

2-3 лютого 2019 року в Києві відбулися урочисті заходи та богослужіння з нагоди інтронізації Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Православної Церкви України. В заходах взяв участь і високопреосвященний Афанасій (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, а також секретар Консисторії (єпархіального управління) ігумен Антоній (Бондарець).

3 лютого в Софійському соборі Києва відбулася церемонія інтронізації Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України на Київський престол. Йому випала історична місія стати першим Предстоятелем Помісної Православної Церкви України. До цього наша держава йшла багато сторіч і, без перебільшення, мільйони українців вимолили в Бога незалежну Церкву.

День інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України припав на день його народження – 3 лютого Блаженнійшому Епіфанію виповнилося 40 років і він став наймолодшим Предстоятелем Церкви у православному світі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here