Архієпископ Афанасій освятив будівництво храму в Лисянці

0
455

20 червня 2019 року високопреосвященний Афанасій (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський, освятив будівництво нового храму парафії Покрови Пресвятої Богородиці в смт. Лисянка на Черкащині, заклав капсулу й наріжний камінь. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), протоієрей Володимир Хамрик та ієрей Іван Мазур, настоятель парафії.

На підході до церковного подвір’я архієпископа Афанасія зустріли віряни та діти, а старші з них піднесли запашний коровай і привітали віршами. Молодші діти сипали перед владикою пелюстки троянд. У пристосованому для богослужінь храмі владику Афанасія зустрів настоятель парафії ієрей Іван Мазур та підніс хрест для цілування.

Владика Афанасій привітав вірян із початком будівництва храму та наголосив на тому, що тільки виконуючи заповіт Господа нашого Ісуса Христа: «Люби Отця свого Небесного понад усе на світі» та «Люби ближнього свого як самого себе», можна збудувати міцну християнську громаду, а також висловив надію, що стараннями громади постане український храм в історичній козацькій Лисянці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here