Архієпископ Афанасій очолив святкову Божественну літургію у Зміїві

«П’ятдесятий день після святої Пасхи – день Святої Трійці, день зішестя Святого Духа на учнів Христових, після чого вони стали апостолами, день народження нашої святої Православної Церкви, яка впродовж більш ніж двох тисяч років спасає, освячує і робить усіх нас спадкоємцями Царства Небесного», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

20 червня 2021 року, у День Святої Трійці – П’ятидесятниці, Високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив святкову Божественну літургію у храмі ікони Пресвятої Богородиці «Неопалима купина» м. Зміїва на Харківщині. Спільно з правлячим архіпастирем служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, настоятель парафії ієрей Іван Полежака, ієрей Володимир Яковенко та диякон Андрій Бобов.

«Церква свята, народжена Спасителем, освячена Його Пречистою Кров’ю, пролитою на Хресті, чесними стражданнями освячена, осяяна славним Воскресінням Христовим і освячена Духом Святим у день П’ятидесятниці, до цього дня благодатна і животворна. І це – свята Церква Православна», – зазначив у своїй проповіді архієпископ Афанасій.

Коли завершилося богослужіння, архіпастир відзначив жертводавців архієрейськими благословенними грамотами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here