Архієпископ Афанасій очолив святкове Всенічне бдіння напередодні Різдва Христового

«Хоч сьогодні й природна аномалія – замість снігу розквашена земля, а замість морозу дощить, але нас охоплює незбагненна радість очікування вселенського чуда – народження Сина Божого. І саме в ці миті нам слід задуматися над станом власної душі – чи приготували ми її належним чином для того, щоб увібрати в себе вселенський вимір різдвяної радості?» – АФАНАСІЙ (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський.

6 січня 2021 року, в Навечір’я Різдва Христового (Різдвяний святвечір), архієпископ Харківський і Полтавський Афанасій очолив святкове Всенічне бдіння у Свято-Михайлівському кафедральному храмі міста Полтави. Спільно з його високопреосвященством служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний Полтавської області.

«Завтра у вас буде можливість, очистивши свої серця від пристрастей і гріхів у сповіді покаяння, зробити свої душі гідними прийняти народженого Христа і разом із Ним зростати до Царства Божого, заповітної мрії кожної віруючої людини, – сказав архієпископ Афанасій у своєму повчальному слові. – Це та міра, якою буде вимірятися наш спасенний шлях, на який ми вийшли, отримавши святе хрещення в Ісуса Христа, Бога і Спаса нашого. Народившись тут, на землі заради нашого спасіння, Син Божий каже нам: «Не бійся, мале стало, Я завжди з Тобою».

Після богослужіння архієпископ Афанасій звершим помазання вірян єлеєм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here