Архієпископ Афанасій молитовно відзначив свій день народження

«З почуттям братської любові висловлюю Вам щиросердечні вітання у День Вашого народження! Нехай Ваша архіпастирська діяльність служить утвердженню світла і правди в нашому суспільстві, наповнює серця людей вірою та впевненістю у нашій перемозі», – Блаженніший Епіфаній, Митрополит Київський і всієї України.

20 серпня 2023 року, 11 неділі після П’ятидесятниці, Архієпископ Афанасій молитовно відзначив свій день народження. Цього дня в кафедральному храмі м. Полтави Владика Афанасій звершив Божественну літургію святителя Іоанна Златоуста.

Спільно з Його високопреосвященством служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, благочинний Полтавської області, настоятель парафії.

За Богослужінням молилися за українських воїнів, захисників рідної землі, а також виголошувалися прохання про перемогу наших збройних сил над російським агресором. Після Потрійної єктенії Владика Афанасій виголосив молитву «В час нашестя ворогів».

Після Богослужіння вітальне слово Його Високопреосвященству від імені духовенства виголосив благочинний Полтавської області протоієрей Олександр Горай. Добрими побажаннями та квітами вітали Владику Афанасія і його духовні діти.

Напередодні Архієпископ Афанасій отримав листовне привітання з днем народження від Блаженнішого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України: «Бажаю, щоб Господь завжди подавав Свою силу і благодать, примножував Ваші духовні дари, посилав міцне здоров’я і надихав на боротьбу проти всякого зла».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here