Я з вами в усі дні

«Сьогодні ми святкуємо таїну радості розставання, і в той же час радіємо зустрічі на землі – з Господом, Який ніколи не покидає нас. Найповніша зустріч, це коли ми дивимося один одному у вічі й проникаємо своїми поглядами в глибини наших сердець і наших почуттів, розкриваючи внутрішній всесвіт людини. «Дивімося один одному в очі» – закликав Патріарх Мстислав. Дивімося й радіймо зустрічі один з одним, бо посеред нас Христос», – архієпископ Афанасій (Шкурупій).

17 травня 2018 року, в день Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, звершив святу Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі.

Спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та ієрей Олександр Горай.

«Господь залишив нам радість, сказавши: «Радійте, Я з вами в усі дні», – зазначив архієрей у своїй проповіді. – Саме в храмі ми зустрічаємося із свої Богом в усій повноті небесної радості, але чи палахкотить у наших серцях така любов, якою любив нас Господь? Любов’ю жертовною аж до смерті й при цьому не похитнутися в тій любові, адже той, хто любить, вже не живе для себе, а все віддає тому, до кого спрямований вогонь його любові. Але такої любові тоді, в час Ісуса Христа, злякалися, бояться її й тепер, бо так любити страшно. Але це те почуття, яке нам залишив Господь і яке дає нам найповнішу радість, бо саме в такій любові людина відчуває, що вона може бути великою, значущою, адже зважилася на це».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here