Вітання Його Блаженству, Блаженнійшому Макарію, митрополиту Київському і всієї України, Предстоятелю Української Автокефальної Православної Церкви, з днем народження

0
664

1382001_758963767582361_4436820985672196379_nВаше Блаженство, Блаженнійший Владико!

Народившись тяжкої воєнної пори Другої світової війни і переживши всі тяготи повоєнного часу, впевнено пройшовши випробування життям, Ви, за несповідимим Промислом Божим, стали Ангелом нашої святої Української Автокефальної Православної Церкви, яка продовжує під омофором Вашого Блаженства опікуватися українським народом Божим.

Господь щедро наділив Вас талантом віри, стійкості і мужності у відстоюванні автокефалії українського православ’я, величезною працелюбністю, які Ви натхненно віддаєте на розвиток і благо Української Автокефальної Православної Церкви й України, духовного відродження українства.

Сьогодні, в очолюваній Вами УАПЦ,  динамічно розвивається єпархіальне і парафіяльне життя, створюються нові парафії, опановується інформаційний простір. Церква активно опікується духовно та матеріально  захисниками Вітчизни, вносить вагомий вклад у досягнення миру і згоди в українському суспільстві, здійснює широку місію євангелізації та церковну благодійність.

В цей знаменний для Вас і всіх вірних  Української Автокефальної Православної Церкви день дозвольте привітати Вас, Ваше Блаженство, і молитовно побажати міцного здоров’я, мужності, витримки, натхнення в нелегких Предстоятельських трудах, апостольської мудрості, душевного миру і благодатної допомоги від Господа і Бога нашого Ісуса Христа.

Нехай очолювана Вами Українська Автокефальна Православна Церква й надалі буде міцною і надійною духовною опорою українського народу в його святому прагненні збудувати незалежну, сильну і процвітаючу державу.

Висловлюємо Вам свою глибоку вдячність за ту батьківську увагу, яку Ви проявляєте до єпархій і парафій нашої благословенної Церкви, до тих справ, які ми, Ваші послушники, звершуємо на благо Церкви, народу й України.

В духовній радості і з любов’ю в Ісусі Христі, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ, керуючий Харківсько-Полтавською та  Черкасько-Кіровоградською єпархіями, голова Інформаційно-видавничої комісії УАПЦ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here