В Залевках будують православний храм

«Ви маєте велике щастя, адже віднині архістратиг всіх небесних сил безтілесних Михаїл буде покровителем і охоронцем Залевок і кожного жителя села», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

7 липня 2020 року, в день свята Різдва Іоанна предтечі, Хрестителя Господнього, опісля обідньої пори, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, разом із духовенством, освятив наріжний камінь у підмурівок храму на честь Архістратига Михаїла ПЦУ в с. Залевки Смілянського району на Черкащині та заклав капсулу у підмурівок будівлі.

На ініціативу настоятеля парафії, митрофорного протоієрея Михайла Шевчука, благочинного Смілянського району, побудувати невеликий храм для задоволення релігійних потреб місцевих жителів відгукнувся керівник місцевого СТО «Сунки» Станіслав Буйновський та сільська голова Валентина Федоренко, а також парафіяни громади.

«Ви маєте подвійну радість, адже ми закладаємо наріжний камінь у будівництво храму архістратига Михаїла у день свята Різдва Іоанна Предтечі. Тобто, віднині ваше село Залевки і кожен його житель буде під духовною опікою архістратига всіх небесних сил безтілесних Михаїла і Предтечі Господнього Іоанна, – сказав у вітальному слові архієпископ Афанасій. – Отець Михайло збудував чудовий храм Різдва Предтечі Господнього Іоанна у центрі Сміли, а тепер ось взявся й за побудову храму у вашому селі, де він очолює вашу релігійну громаду Архістратига Михаїла».

Владика подякував усім, хто долучається до спорудження нової святині, а також наголосив на тому, що зведення храму є справою богонатхненною, адже будуючи церкву ми, перш за все, піклуємось про спасіння людських душ.

Із словом подяки до жертводавців і вірян також звернувся отець Михайло, настоятель парафії.

За вклад у будівництво храму – пожертву на фундамент і участь у його закладанні, архієпископ Афанасій нагородив Станіслава Буйновського благословенною архієрейською грамотою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here