Пирятин під покровом Цариці Небесної!

0
361

14 жовтня  2018 р., на свято Покрови Пресвятої Богородиці, у Свято-Іллінській парафії м. Пирятин, відбулися святкова Божественна літургія, урочисте освячення дошки пам’яті на честь земляків-пирятинців, які загинули в зоні АТО, та поминальна трапеза.
Благочинний Пирятинського благочиння, настоятель парафії, архімандрит Діонісій, разом з духовенством благочиння, здійснив освячення дошки пам’яті на вівтарній стіні храму-каплиці “Всіх скорботних радість» та поминальну літію.
У своїй промові до присутніх військових, родин загиблих і всіх небайдужих жителів та гостей Пирятина, які зібралися на святому місці, архімандрит Діонісій наголосив про символізм поминального заходу – єднання молитви і вічної пам’яті та подвиг і силу духу загиблих воїнів. Перед поважним зібранням слово мали отець Іоан Піпак з Давидівки, районний військовий комісар Олександр Грицун, голова Асоціації українців в Ірландії Микола Круцик. Особливо зворушливими були виступи учнів Свято-Іллінської православної духовної (недільної) школи Діми Аранчія, Анастасії і Дарії Довгенко та Саші Сердюка, дружини воїна, який загинув в зоні АТО, Галини Конопльової, та поетеси Віри Морозової. В пам’ять про загиблих земляків пирятинськими дітьми було запалено лампадки.
На урочистому освяченні дошки пам’яті були присутні голова РДА Олег Куча та заступник міського голови Раїса Андрейщук.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here