Освячено і встановлено малі куполи з хрестами на Свято-Троїцькому храмі в с. Червона Слобода під Черкасами

28 березня 2020 року, з благословення високопреосвященного Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського ПЦУ, продовжується ремонт і реконструкція кафедрального Свято-Троїцького храму ПЦУ в с. Червона Слобода під Черкасами. Завершується ремонт двоповерхового притвору із північної сторони храму, а сьогодні встановлено малі куполи з хрестами на арках церкви, придбані на кошти жертводавців, серед яких і народний депутат Сергій Рудик. На жаль, через карантин на освячення не змогли прийти парафіяни і жертводавці.

Чин освячення хрестів з куполами звершив клірик храму протоієрей Сергій Катренко у співслужінні з ієреєм Віталієм Сєдовим. У своєму слові отець Сергій відзначив важливість події, підкресливши, що храми будуються для людей і важливо, щоб кожен віруючий будував храм у своєму серці.

Ремонтні роботи звершуються завдяки активній участі членів парафіяльної ради Віктора Красюка, Катерини Бірець та парафіянина Олександра Букші, під керівництвом архієпископа Афанасія, настоятеля парафії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here