Неділя 30-та після Пятидесятниці. Архієрейське богослужіння архієпископа Афанасія

0
135

«Дуже повчальну Євангелію сьогодні ми слухали. Христос зцілив десять прокажених, але тільки один повернувся й воздав Господу хвалу подяки. І той був чужинцем. А де ж інші дев’ять? Ось так і ми з вами – доки в нас біда, то кидаємося до Господа за допомогою, а, отримавши її, забуваємо подякувати, навіть до храму Божого перестаємо ходити», – Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

23 грудня 2018 року, 30-ої Неділі після П’ятидесятниці, високопреосвященний Афанасій (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, звершив святу Божественну літургію в домовому храмі-каплиці святителя Афанасія, патріарха Царгородського, Лубенського чудотворця. Спільно з архієпископом Афанасієм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії, та протоієрей Олександр Горай, благочинний Полтавської області.

«Віра спасла тебе», сказав йому Христос. І ми повинні усвідомити, що тільки тоді, коли ми маємо тверду й переконливу віру в Ісуса Христа як нашого Бога, ми будемо отримувати від Нього і зцілення, і будь-яку іншу допомогу. А для цього треба практикувати свою віру, постійно тримати в серці образ Господній, а в свідомості Його ім’я. Ніщо так не зближує нас  із Господом, як соборна молитва в час літургії, покаяння й причастя Тіла й Крові Христових. Перебуваючи в купелі Божої благодаті, ми рятуємо власну душу від духовної прокази, а відтак нас обминатимуть і хвороби тілесні», – завершив своє повчальне слово архієпископ Афанасій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here