Концерт дитячої хорової студії «Янголи з небес» та паломництво по Церквам Києва

0
282

7 грудня 2018р. дитяча хорова студія «Янголи з небес» під керівництвом матінки Олександри Горай із святковим концертом завітала до Національної  бібліотека України для дітей, яка розташована у столиці нашої держави. Напередодні цілої низки величних зимових свят: апостола Андрія,  великомучениці Варвари, святителя Миколая та ін.,  маленькі артисти вітали працівників бібліотеки  піснями на духовну та патріотичну тематику. Протоієрей Олександр Горай , голова відділу комунікативних зв’язків із громадськістю Консисторії Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, який з благословіння  високопреосвященного Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського УАПЦ супроводжував хористів, розповів про наступаючі свята та побажав всім присутнім провести їх у мирі та любові.

В подяку за чудовий виступ генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури України Алла Гордієнко вручила у подарунок кожній дитині книжку та янголятко. А також після виступу на дітей чекав гарячий чай із солодощами та канапками. Після чаювання працівники бібліотеки провели для маленьких артистів екскурсію, під час якої  дорослі  і діти дізналися про роботу бібліотекарів багато нового. Діти були у захваті від архітектури будівлі, яка мала незвичний, можна сказати, казковий вигляд. П’ять поверхів та більш ніж пів мільйона книг! А ще таємнича зала для перегляду 3D-книжок та мультфільмів, яка по суті є кімнатою в кімнаті, глиняні барельєфи із зображенням святих Кирила та Мефодія, Івана  Федорова – першого кгнигодрукаря України, зала для танців, ляльковий театр, куточок-музей українських старожитностей  та багато чого цікавого.

Після теплого прийому у бібілотеці діти вирушили до святинь Києва – собору святої Софії – Премудрості Божої та Михайлівського Золотоверхого монастиря. Отець Олександр розповів про значення цих святинь для українського народу, а діти помолилися за всіх своїх рідних.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here