Клірик Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ (УАПЦ) прийняв участь у народному віче

0
124

22 січня 2019 року у Полтаві, біля пам’ятника Тарасові Шевченку, відбулося народне віче з нагоди 100-річчя Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки  та Дня Соборності України «В Єдності наша Сила». День Соборності України відзначається 22 січня. Саме цього дня у 1919 році наша держава возз’єднала свої території — Актом Злуки. Українська Народна Республіка об’єдналась із Західноукраїнською Народною Республікою у єдину Україну,  – повідомляє офіційний сайт Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації

На урочистості завітали сотні полтавців, серед яких, представники духовенства, громадськості, обласної та міської влади, студентська молодь. З благословіння високопреосвященного Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського ПЦУ (УАПЦ), участь у заході взяв благочинний Полтавського благочиння протоієрей Олександр Горай.

Разом із представника провідних християнських конфесій всі присутні помолилися за Україну, вшанували хвилиною мовчання  пам’ять полеглих борців за незалежність нашої держави та спільно з Заслуженим ансамблем пісні і танцю «Лтава» імені В. Міщенка та студентами Полтавського музичного училища імені  М. В. Лисенка виконали  «Молитву за Україну».

Наприкінці  заходу всі учасники поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here