Добрі справи, за які святий Миколай приносить подарунки

0
386

Дня святого Миколая з нетерпінням чекають діти, але люблять і шанують цього святого й дорослі. Переповненою була богослужбова каплиця ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» православної громади святого пророка Ілії м. Пирятин бажаючими помолитися Святителю Миколаю. Сюди прийшли парафіяни, бійці АТО, дружини загиблих воїнів. Особливо багато було дітей. Були присутні на святі й високі гості. Після молебню, який відслужив настоятель Свято-Іллінської парафії Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ архімандрит Діонісій, діти загиблих в АТО воїнів-пирятинців отримали подарунки та благословення отця Діонісія. Не забули і про дружин загиблих воїнів, які теж отримали пам’ятні сувеніри з рук голови райдержадміністрації Олега Кучі. Настоятель парафії подякував та вручив Благословенні грамоти благодійникам, які допомагали будувати богослужбову каплицю. Нагороджуючи високою церковною нагородою голову Пирятинської райдержадміністрації Олега Кучу, архімандрит Діонісій подякував Олегу Євгенійовичу за стабільний релігійний мир у місті та районі.
Старанно готувалися до свята і учні Свято-Іллінської недільної школи. Вони під керівництвом Ганни Синяк підготували виставку своїх малюнків «Добрі справи, за які святий Миколай приносить подарунки, а також розказали вірші присвячені Святителю Миколаю. Учні недільної школи та всі присутні діти отримали солодощі. Святий Миколай не залишив без подарунків також і всіх присутніх у капличці.
Громада святого пророка Ілії висловлює щиру вдячність Асоціації українців в республіці Ірландії, нашій землячці Наталії Семеняці, депутату Полтавської обласної ради Андрію Сімонову за святкові подарунки діткам і дружинам загиблих бійців Пирятина а також дітям недільної школи і всім дітлахам, які були присутні на святі, а також дякує керівнику районного волонтерського штабу Світлані Німець за допомогу в організації свята.

Світлана Довгенко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here