Благодійна акція до Великодня

0
176
До свята Світлого Христового Воскресіння відділ місійності та культури, а також відділ соціального служіння та благодійництва Консисторії Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ запрошують усіх небайдужих подарувати Пасхальну радість тим, хто її найбільше потребує: дітям-сиротам та людям з особливими потребами. Так, у перші Великодні дні, віряни парафій єпархії, волонтери та просто небайдужі люди відвідають сиріт в обласному притулку для дітей «Любисток», а також проведуть святковий захід у музеї В. Короленка для людей з особливими потребами.
Партнери акції – дитяча хорова студія “Янголи з небес”, хор Харківсько-Полтавської єпархії, Полтавський літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка, ГО «Полтавський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України».
Просимо благодійників відгукнутися та допомогти коштами або солодощами. Із необхідного: 50 стограмових пасочок для дітей-сиріт, солодощі для чаювання на 30-40 людей з особливими потребами. Вітаються будь-які особисті подарунки для всіх вищезгаданих, а також волонтерська допомога.
ЄДРПОУ/ДРФО 37914874, Полтавське ГРУ, МФО 331401,
Рахунок № 26006054623164
номер картки Приват-банку (Олександр Горай): 5168 7573 2319 8178
Святого Архистратига Михаїла релігійна громада (парафія) Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (ієрей Олександр Горай, настоятель парафії, голова відділу місійності та культури).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here