Архієрейське служіння Неділі про Страшний Суд

«Чи задумуємося над словами із Символу віри про Ісуса Христа, який читаємо кожного вечора і кожного ранку, і який є основою нашої православної віри, в котрому говориться про Господа, що Він: «Знову прийде у славі судити живих і мертвих»? – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський.

7 березня 2021 року, Неділі м’ясопусної, про Страшний суд, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський, очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі м. Полтави. За літургією спільно з владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, протоієрей Олександр Горай, настоятель парафії, благочинний Полтавської області.

«Адже ми повторюємо ці слова постійно, бо є віруючими, ми щиро віруємо, що Ісус Христос, як Суддя праведний, прийде судити людей, котрі оживуть хто в життя вічне, а хто на вічне осудження. І знову виникає запитання хто нині боїться Страшного Суду Христового? Чи є в наших душах трепетний страх Божий? Ні, не через те, що Господь покарає за непослух і погані вчинки, а що з ними постанемо перед очима Всевишнього і сором палитиме і наш зір, і нашу нещасну душу, геть чисто всю в незгойних ранах нерозкаяння за життя на землі. Цей суд совісті й буде нам найстрашнішою карою», – сказав, зокрема, у своєму повчальному слові архієпископ Афанасій.

Богослужіння завершилося уставним многоліттям.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here