Архієрейське богослужіння в день Стрітення Господнього

0
68

«Зустріч з Богом – це особливий стан душі і зустрічається людина із Ним, перш за все, в молитві, адже молитва це наша розмова з Отцем Небесним. Якщо молитва щира, покаянна, така, що всю душу перевертає, то це ознака того, що Бог її невидимо торкнувся», – АФАНАСІЙ, архієпископ Харківський і Полтавський.

15 лютого 2020 року, в день свята Стрітення Господнього, архієпископ Афанасій очолив святу Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі в м. Полтаві. Напередодні високопреосвященний владика у співслужінні духовенства та вірян звершив святкове Всенічне бдіння. У самий день свята його Високопреосвященству співслужили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, благочинний Полтавської області, настоятель парафії. Після святкової Божественної літургії архієпископ Афанасій звершив чин малого освячення води та освятив принесені свічки.

«Але в цілковитій повноті відбувається зустріч віруючої людини з Богом у мить святої Євхаристії, коли з покаянним настроєм, із розкаянням у серці, чистими помислами, підходимо до святої Чаші й відчуваємо, як Божа благодать вливається в нас разом із Тілом і Кров’ю Христовими, як невидима сила Божа торкається нашого серця», – сказав зокрема у повчальному слові владика Афанасій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here