Архієрейське богослужіння в день Різдва Господнього

«З нами Бог!» – заклично сповіщає нам Свята Церква найбільшу радість, яка будь-коли охоплювала людські серця. Цієї ночі звершилася незбагненна таїна – Бог став людиною, щоб підняти нас на духовну висоту», – архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

7 січня 2020 року, в день Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, архієпископ Харківський і Полтавський Афанасій очолив Божественну літургію в Свято-Михайлівському кафедральному храмі в м. Полтаві. Під час богослужіння з Владикою служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, благочинний Полтавської області, настоятель парафії.

«Ми входимо в новий 2020 рік після Різдва Христового і дякуємо Богу за Його багаті милості, що Він дарував нам у році минулому. А найбільше за дарування єдності нашій Помісній Православній Церкві України і надання Вселенським Патріархом Томосу автокефалії. Ця епохальна подія, яка відбулася рік тому, стала рушієм визволення українства з духовного поневолення північним сусідом. Він ще женеться за нами могутнім військом, щоб повернути назад, але сила Божа могутніша за людські сили. Під Його Божим покровом корабель нашої Церкви здолає бурхливе море пристрастей і протистоянь, ставши надійною опорою в будівництві незалежної держави українського народу»,  говориться в Посланні архієпископа Афанасія.

Наприкінці літургії архієпископ Афанасій зачитав Різдвяне послання митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Коли закінчилося богослужіння, владика Афанасій привітав усіх із Різдвом Христовим, а дитячий хор «Янголи з небес» вітали вірян чудовими колядками. Після колядування архіпастир роздав дітям солодощі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here