Архієрейське богослужіння на Благовіщення Пресвятої Богородиці

«Благовіщення відкрило нову епоху в житті людства. Ця історична подія  стала підґрунтям дуже великих перемін. Але нині ми стоїмо на порозі змін через коронавірус, що охопив увесь світ, і питання полягає лише в тому, якими по своїй суті будуть ці зміни і що вони нам принесуть», – архієпископ АФАНАСІЙ (Шкурупій).

7 квітня 2020 року, в день свята Благовіщення  Пресвятої Богородиці, високопреосвященний Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ, звершив святкову Божественну літургію в домовому храмі святителя Афанасія, Лубенського чудотворця, патріарха Царгородського, в м. Полтаві. Спільно з владикою служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління.

«Щоб подолати цю страшну біду, ми повинні нагадати собі, що людина створена Богом, а тому треба звертатися до Нього молитовно за порятунком. Якщо ми поставимо Бога у центрі свого життя, тоді зможемо розраховувати на Його прощення і допомогу. Якщо ж ми знову проігноруємо цю можливість, то нові ще більші нещастя будуть послані нам на випробування. Тому сьогодні ми молимося і просимо Господа простити наші гріхи і помилувати нас, підтримати нас, увесь наш народ у цю лиху годину, щоб ми своїми серцями відчули Його присутність у нашому житті», – сказав, зокрема, архієпископ Афанасій у своєму повчальному слові.

За літургією молилися за припинення пошесті згубної (епідемії).

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here