Архієпископ Афанасій  звершив водосвятний молебень в м. Решетилівці

«Бог гордовитим противиться, а смиренним дає благодать» (Як., 4:6). Ось чому всі угодники Божі з допомогою молитви і щирого горювання за свої гріхи прагнули набувати почуття смирення, без якого неможливо досягнути духовної досконалості»,  АФАНАСІЙ (Шкурупій), Архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

10 серпня 2021 року, в день ікони Божої Матері «Одигітрія» («Провідниця»), Архієпископ Афанасій, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією, звершив водосвятний молебень з читанням акафіста до Пресвятої Богородиці перед Її іконою «Одигітрія» в однойменній каплиці в м. Решетилівка на Полтавщині. Цього дня місцева парафія відзначала храмове свято. Спільно з правлячим архієреєм служили ігумен Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та ієрей Вадим Кісіль, настоятель Свято-Покровської парафії с. Покровське.

«Тож нехай Богородиця допомагає нам у нашому напрацюванні смирення, веде нас під Своїм чесним Покровом до Бога, щоб ми у нашому духовному житті здобували духовні плоди, маючи надію, що коли настане час відходу з цього тимчасового земного життя, гідно постанемо перед Верховним Суддею Ісусом Христом, отримавши від Нього нагороду – вічне життя»,  підсумував повчальне слово архієпископ Афанасій.   

Після молебню була піднесена молитва до Пресвятої Богородиці з проханням захисту під Її святим Покровом від видимих і невидимих ворогів, а ще заступництва на шляху до Царства Божого та бути Берегинею в мандрівках життєвими дорогами. Архієпископ Афанасій звернувся до присутніх із повчальним словом, привітав зі святом, а також окропив усіх свяченою водою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here