Архієпископ Афанасій звершив Божественну літургію в день свт. Миколая чудотворця

«Святий Миколай увійшов у серця всіх віруючих християн і лишився в пам’яті й до наших днів тому, що був втіленням Христової любові й добра. Саме тому він став для всіх нас учителем і наставником любові, щоб і ми виконували заповіт Господа: «Любіть один одного, як я вас полюбив», – Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

19 грудня 2018 року, в день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця, високопреосвященний Афанасій (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, звершив святу Божественну літургію в домовому храмі святителя Афанасія, патріарха Царгородського, Лубенського чудотворця. Спільно з владикою Афанасієм служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії.

«Правда життя полягає в тому, щоб ми відгукувалися на потреби тих, хто страждає, хто в біді, нещасті, хто голодує, терпить холод і приниження. Ми тоді будемо дітьми Божими, коли будемо робити перший крок до того, хто в потребі й нужді. Держава всіх не обігріє, а ми можемо прийти на допомогу. Нехай святий Миколай своєю любов’ю допоможе й нам подолати власний егоїзм і байдужість, щоб і наші серця були такими ж відкритими до ближнього, яким воно було у великого святого», – сказав на завершення проповіді владика Афанасій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here