Архієпископ Афанасій звершив Божественну літургію у свято великомучениці Варвари

SAMSUNG CSC

«Великомучениця Варвара стала для всіх поколінь православних українців прикладом мужнього сповідання віри, а особливо для молоді в час, коли в суспільстві панує  вседозволеність, а молодь захоплена більше різноманіттям принад цього світу», – Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський ПЦУ.

17 грудня 2018 року, в день пам’яті вмч. Варвари, високопреосвященний Афанасій (Шкурупій), архієпископ Харківський і Полтавський, керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією, звершив святу Божественну літургію в домовому храмі-каплиці святителя Афанасія, патріарха Царгородського, Лубенського чудотворця. Спільно з архієпископом Афанасієм служив ігумен Антоній (Бондарець), секретар Консисторії.

«Нам, старшому поколінню, треба стати для молодих людей апостолами й доносити до них наш досвід віри в Бога, церковного життя, коли Бог стає для віруючого опорою в житті й діяльності. Життя перед молоддю ставить безліч викликів і вона повинна бути готовою гідно на них відповідати, будуючи соє майбутнє», – завершив повчальне слово архієпископ Афанасій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here