Архієпископ Афанасій звершив Богослужіння Неділі сиропусної, прощеної

«З наступного понеділка починається Великий піст – час найбільшого наближення віруючих християн до Христа, а через Нього й до Царства Божого, сподіваного вічного блаженства. «Шукайте ж, перш за все, Царства Божого і правди Його, а все інше буде дане вам» (Мт., 6:33), – читаємо ми в Євангелії слова Ісуса Христа, а в апостола Павла читаємо: «Бо Царство Боже не їжа і не пиття, а праведність, і мир, і радість у Дусі Святому» (Рим., 14:17)», – Високопреосвященний АФАНАСІЙ, Архієпископ Харківський і Полтавський.

6 березня 2022 року, Неділі сиропусної, прощеної, Спомину Адамового вигнання з раю, Високопреосвященний Афанасій, Архієпископ Харківський і Полтавський, очолив Божественну літургію у Свято-Михайлівському кафедральному храмі м. Полтави.

Спільно з правлячим архієреєм служили архімандрит Антоній (Бондарець), секретар єпархіального управління, та протоієрей Олександр Горай, настоятель храму, благочинний Полтавського району.

Під час богослужіння лунали особливі прохання і молитви за Україну та воїнів, які захищають Батьківщину від російського агресора.

Після повчального слова Архієпископ Афанасій прочитав особливі молитви з проханням про благословення Боже на плідний подвиг під час Великого посту.

Потім було звершено вечірню з чином прощення, після якої архіпастир попросив прощення у священиків та вірян, а вони, своєю чергою, просили прощення у владики, священиків та один в одного.

Після Богослужіння Архієпископ Афанасій привітав з днем народження активну юну парафіянку, хористку церковного хору Вікторію Тютюнник, та благословив її іконою Пресвятої Богородиці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here