Архієпископ Афанасій взяв участь в урочистостях з нагоди третьої річниці інтронізації Предстоятеля ПЦУ

Митрополит Епіфаній

3 лютого 2022 року, в день відзначення третьої річниці інтронізації Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія,  Архієпископ Афанасій, керуючий Харківсько-Полтавською єпархією, спільно служив із Його Блаженством, Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм, архієреями Православної Церкви України, а також екзархом Вселенського Патріарха в Україні єпископом Команським Михаїлом, архієпископом Памфільським Даниїлом (Українська Православна Церква США) та Місцеблюстителем митрополичого престолу, єпископом Едмонтона і Західної єпархії Української Православної Церкви Канади Іларіоном, у Софіївському соборі м. Київа.

На початку Богослужіння Митрополит Вінницький і Барський Симеон зачитав акти про канонізацію Митрополита Київського, Галицького і всієї Руси Йосифа (Нелюбовича-Тукальського) та святої праведної Єлизавети Гулевич. Згодом за Божественною літургією лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії). На запричасному стиху проповідь виголосив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Після урочистого молебню митрополит Вінницький і Барський Симеон від імені Священного Синоду та повноти Православної Церкви України висловив вітання на адресу Предстоятеля та подав йому просфору і букет квітів.

У відповідь Митрополит Епіфаній подякував за привітання та звернувся до присутніх зі словом. Після Богослужіння архієреї та священники привітали Блаженнішого Митрополита Епіфанія з третьою річницею інтронізації та днем народження.

Фото: pomisna.info та першого каналу ТБ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here